Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Zalbe na rad administratora

Go down 
+3
Wranjanac! BrE
NeuS
^_K!m1_^
7 posters
AuthorMessage
^_K!m1_^
Admin
^_K!m1_^


Posts : 77
Join date : 2009-03-05
Age : 30
Location : ^ BoRcHa HoOd !?

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeThu Mar 05, 2009 5:30 am

Ovde se zalite na rad administratora:

Ime administratora na kojeg se zalite:
Razlog:
Back to top Go down
https://bullet-cs.forumotion.com
NeuS

NeuS


Posts : 51
Join date : 2009-03-06
Location : Srbija , Nis

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 5:03 pm

Ja se ne zalim na nijednog admina !!!
Back to top Go down
Wranjanac! BrE




Posts : 7
Join date : 2009-03-05

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 8:30 pm

lol!
Back to top Go down
NeuS

NeuS


Posts : 51
Join date : 2009-03-06
Location : Srbija , Nis

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeSat Mar 07, 2009 6:28 pm

sada se zalim 8.3.2009 22:20 su me banovali mislili su da imam wh ili nesto a ustvari nemam tada su igrali chorme i mare aka madafaka sada neznam ko me od njih banovao ubio sam 4 u jednoj rundi i sta sada !!!!!!!!!!!!!!!! tako ae me sada od ban pls zbog glupe admine ja mislim da me je Chrome ban zato sto je bio u spec a tada sam se bas pucao sa mare aka madafaka tako da Chrome uopste nije za admina banovao me misli da imam wh bot ae mi sutra skini ban molim te zbog glupe admine
Back to top Go down
NeuS

NeuS


Posts : 51
Join date : 2009-03-06
Location : Srbija , Nis

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeSat Mar 07, 2009 6:49 pm

izvini Chrome nisi me ti ban 100% me ban onaj marko ali izvini nisam znao ae zz
Back to top Go down
PrEdAtOr (^_^)
Admin
PrEdAtOr (^_^)


Posts : 16
Join date : 2009-03-05

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeSat Mar 07, 2009 7:03 pm

dobio ss od manie cs nije te chrom banovao nego legionar....na ss se vidi da decko nema nista...i dobio je unban
Back to top Go down
^_K!m1_^
Admin
^_K!m1_^


Posts : 77
Join date : 2009-03-05
Age : 30
Location : ^ BoRcHa HoOd !?

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 10:01 am

Bez dokaza i slika ZALBA se nece UVAZITI!!!
Back to top Go down
https://bullet-cs.forumotion.com
NeuS

NeuS


Posts : 51
Join date : 2009-03-06
Location : Srbija , Nis

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 3:29 pm

ja sam dao ss predatoru a ovde ne znam kako da stavim
Back to top Go down
^_K!m1_^
Admin
^_K!m1_^


Posts : 77
Join date : 2009-03-05
Age : 30
Location : ^ BoRcHa HoOd !?

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 1:28 am

Ok.samo vas podsecam da bez toga nema UNBAN!
Back to top Go down
https://bullet-cs.forumotion.com
NeuS

NeuS


Posts : 51
Join date : 2009-03-06
Location : Srbija , Nis

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 5:13 am

e kimi i predator legionar me ban mislio da imam wh tada smo igrali snow ali nisam imao nikakav ss od snow imao sam samo od aztec 0 i dust2 sto smo istog dana igrali ! ! ako hoce neko da mu posaljem da vidi i da me un ban
Back to top Go down
^_K!m1_^
Admin
^_K!m1_^


Posts : 77
Join date : 2009-03-05
Age : 30
Location : ^ BoRcHa HoOd !?

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 6:02 am

Posalji mi na msn.
Back to top Go down
https://bullet-cs.forumotion.com
NeuS

NeuS


Posts : 51
Join date : 2009-03-06
Location : Srbija , Nis

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 9:24 am

e zule i kimi imam vaznu vest u vezi admina onog pera b.j : igramo mi i ja slucajno pretisnem f12 milslim namerno da ih zebavam i on je odma navalio da gasim cit nesto je kenjao a on ima scor 14 ubistva 1 smrt i vidlo se nesto da je ukljucio models : RIGHT pa bi voleo da ga opomenete zato sto i on ima cit 1000% a on kaze igra 8 godine cs ahahaha on ako ima tolko dobro ce bude pa tako opomenite ga ako ne ja cu da ga napsujem !!!
Back to top Go down
^_K!m1_^
Admin
^_K!m1_^


Posts : 77
Join date : 2009-03-05
Age : 30
Location : ^ BoRcHa HoOd !?

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 1:35 pm

Pera ako ne napise ni jedan post u vezi ovoga skida mu se admin!
Back to top Go down
https://bullet-cs.forumotion.com
perabj




Posts : 6
Join date : 2009-03-09

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 2:17 pm

napisacu isto sho i tamo:
MANIACS: models: RIGHT je da prebaci pushku u levu ruku a models: LEFT u levu!!!!
nisi ni ushao na server a poslo si mi na admin say da si pritiso F12 (NA TO SE PALE CHITOVI!!!)
ja sam otisho u spec i gledo te...imo si wh...ja sam ti reko da gasish wh i ti si izasho i o5 usho i nisi mogo VOLA da pogodish!!!!!! SANDRA JE BILA TU ONA MOZHE DA POTVRDI!!!! mozhda je bio i mare madafaka al nisam siguran!!
Back to top Go down
PrEdAtOr (^_^)
Admin
PrEdAtOr (^_^)


Posts : 16
Join date : 2009-03-05

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeFri Mar 20, 2009 12:33 am

sta je mania sto drkas f12 keve ti,na f12 se pali govno od cita koji koriste samo pajsercine koi mogu da se jave da se nadjemo ako imaju neki problem pa da resimo to lepo a ne da se drkam na ovom forumu,banovan si i ja bi te banovao isto,reko sam svim adminima kad pritisnes del ins f12 f 9 sve bre nama izlazi ja to nebi pritiskao kad su admini na serveru tako banovan si..
Back to top Go down
^_K!m1_^
Admin
^_K!m1_^


Posts : 77
Join date : 2009-03-05
Age : 30
Location : ^ BoRcHa HoOd !?

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeFri Mar 20, 2009 10:38 am

U potpunosti se slazem..Nece admini da misle dal ti imas stvarno cit ili se zezas sa dugmicima tamo da pazi sta radis...
Back to top Go down
https://bullet-cs.forumotion.com
NeuS

NeuS


Posts : 51
Join date : 2009-03-06
Location : Srbija , Nis

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 8:27 am

a odkale sam ja znao !! !
Back to top Go down
mr.boss




Posts : 16
Join date : 2009-03-06

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: ..   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 2:00 am

ja bi da se zalim na maja <3 ZuLe tj RAMBO...Lik je gledo u spec neke igrace a ja nisam imo zvuk tj imo sam nesto malo i iso sam samo rush pa sta bude...i ja ih naslazem ko pilice i odma krene chit chit chit...a imate na youtube moj demo... sa dezom 3 metka 3 heda i sa usp i awp bez nisana,,,,pa ako neko misli da je to aim nek pogleda demo..demo se zove boss deeagle...neam nikake zamerke na head team....samo me je psy ban bez razloga...i rambo nepravi banshot i kako da pokazem da neam cit..NIKAKO...zato nek me opomene kad oce da me ban
da ja lepo snimim i ta sranja..PrEdAtOr MaRe pRobe psy chrome Lestanac Kimi to su sve do jaja adminii zato sto su stariji i znaju da provale citera...zzZZz
Back to top Go down
Philip Morris




Posts : 3
Join date : 2009-03-28

Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 8:07 am

Mene juce lik banovao,snimljen demo,stavio sam na forum...slazem se da ima dobrih admina,ali kako klinac od 12 godina dobije admina majke vam....i banovao me Ilke iz Damagers klana
Back to top Go down
Sponsored content





Zalbe na rad administratora Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad administratora   Zalbe na rad administratora Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zalbe na rad administratora
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pravila administratora
» Zalbe za BAN / UNBAN
» Zalbe na igrace BulleT TeaM

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: BulleT Public Gam!nG 91.150.72.226:27023 :: Zalbe na rad administratora-
Jump to: