Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ovo meni postaje smesno!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
ragazzi




Posts : 11
Join date : 2009-03-23

Ovo meni postaje smesno! Empty
PostSubject: Ovo meni postaje smesno!   Ovo meni postaje smesno! Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 4:16 am

nick : ragazzi.
vreme bana : 12:00
IP : 92.244.146.3
admin : runn3r!

Jednostavno meni je smesno kome vi dajete admine!! Juce me je banovao Cane i danas ga pitam zasto me je banovao on kaze "Imao si skor 20-0" !!! silent silent
Danas kad je usao na server ja sam mu rekao da ode u spec sputi konzolu kuca record i da snimi demo a ne da me banije kao da sam neki indijanac!!

Danas kad se igrao clan_mill runn3r poceo da me smara za cheat i ja mu kazem isto sto sam rekao canetu(da ode u spec snimi demo i taj demo postavi na forum), nakon 5sec on me je banovao!! Takodje bio je tu Lestanac od admina i on moze da potvrdi da nisam cheatovao,a mislim da moze i cane da potvrdi jer me je posmatrao celu predhodnu mapu!!

Ja nemam nameru ni sa kim da se svadjam,ali ovo pocinje da me nervira!!

I mislim da bi bio red kad me neko banuje da mi se javi na forum i da mi obrazlozi zasto me je banovao,mislim cemu sluzi forum?!?!

Pozz & Respect afro
Back to top Go down
Philip Morris




Posts : 3
Join date : 2009-03-28

Ovo meni postaje smesno! Empty
PostSubject: Re: Ovo meni postaje smesno!   Ovo meni postaje smesno! Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 6:48 am

Brate imam predlog za tebe,tj 2 predloga.prvi i jednostavan je ako ces se zaliti,samo uzmi msn od head admin,jer ovde retko ko dolazi...drugi predlog radi sto i ja: Snimaj demo svaki i bole te,ako nista drugo mozes napraviti neki movie Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
ragazzi




Posts : 11
Join date : 2009-03-23

Ovo meni postaje smesno! Empty
PostSubject: Re: Ovo meni postaje smesno!   Ovo meni postaje smesno! Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 7:12 pm

Da li bi neko od admina mogao da mi da unban posto imam staticku IP?!?!

92.244.146.3
Back to top Go down
Sponsored content





Ovo meni postaje smesno! Empty
PostSubject: Re: Ovo meni postaje smesno!   Ovo meni postaje smesno! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ovo meni postaje smesno!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: BulleT Public Gam!nG 91.150.72.226:27023 :: Zalbe za BAN / UNBAN-
Jump to: