Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE

Go down 
5 posters
AuthorMessage
mr.boss




Posts : 16
Join date : 2009-03-06

OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Empty
PostSubject: OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE   OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 2:53 am

ALO BRE PERO JOS JEDNOM ME BANNUJ KOSTI CU TI SLOMITI JESI CUO VISE....ja sam igro kod druga i cepo sam.....i onda sam otisao i on je nastavio na mom nicku i lik irga bolje od tebe(tebi je krivo)....pa si onda moro da ga bannujes..i sad on nemoze vise da igra na tom serveru zbog tebe...da bogda ti otpale noge.....da bogda ti se wh pokvario....tako i potty isto ko i ti neam majke mi neam majke mi ...a na desktopu badBoy v5 i shorcut to CHIT1 shorcut to Chit2...zahtevam odma unban...EVO IP PA UNBAn...94.189.225.239
94.189.225.239
94.189.225.239
94.189.225.239
94.189.225.239
94.189.225.239
94.189.225.239
94.189.225.239
94.189.225.239
Back to top Go down
NeuS

NeuS


Posts : 51
Join date : 2009-03-06
Location : Srbija , Nis

OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Empty
PostSubject: Re: OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE   OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 9:27 am

i ja cu mu izlomiti koske pera je citer to se moglo primetiti imao je skor 14 killa 1 smrt pa vi vidite a i pisalo mu je da je nesto ukljucio models : RIGHT a ja sam se samo salio pretiskao sam f12 xD ali namerno nemam cit da znate ja sam samo pretiskao namerno da se zebavam on je odma navalio da imam cit a on kao mi kaze da igrao 8 godine kanter tu sam se iskidao od smeha on ima cit i neznam ko mu dade admina bre kad nezna nista samo zna da promeni mapu hha budala jedna
Back to top Go down
NeuS

NeuS


Posts : 51
Join date : 2009-03-06
Location : Srbija , Nis

OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Empty
PostSubject: Re: OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE   OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 9:30 am

on odma ako vidi nekog sa dobrim skorom odma banuje jer mu je krivo pa kad video da igramo ja potty mr.boss i jos neki od njega on je odma upalio cit kao sad pro a do pre neki dan mu bio skor 1 ubistvo 10 smrti a sad mu je skor 14 ubistva 1 smrt hahahahahahha
Back to top Go down
^_K!m1_^
Admin
^_K!m1_^


Posts : 77
Join date : 2009-03-05
Age : 30
Location : ^ BoRcHa HoOd !?

OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Empty
PostSubject: Re: OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE   OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 1:31 pm

Pero molim da objasnis stvari..Inace se skida admin..
Back to top Go down
https://bullet-cs.forumotion.com
^_K!m1_^
Admin
^_K!m1_^


Posts : 77
Join date : 2009-03-05
Age : 30
Location : ^ BoRcHa HoOd !?

OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Empty
PostSubject: Re: OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE   OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 1:58 pm

Pera je dobio ban zato sto je spamovao na serveru neki sajt za citeve...dbl...tu je bio PsY i dao mu ban..Sve reseno..Sad uzivajte ..
Back to top Go down
https://bullet-cs.forumotion.com
perabj




Posts : 6
Join date : 2009-03-09

OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Empty
PostSubject: Re: OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE   OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 2:00 pm

1. neam wh to sho ste vi botovi nije moj problem
2. da iam bad boy ja bi leteo po mapi i delio samo headove
3. ja te nisam ban!!!
4. models: RIGHT je da prebaci pushku u desnu ruku a models: LEFT u levu (za botove!!!!)
5. potty ima wh i zhule ga je ban zbog toga a i JA!!
6. NE MOGU DA IAM WH ZATO SHO SKORO CEO DAN IGRAM IZ IGRAONE!!!
7. maniacs nisi ni usho na server i poslo si mi na admin say da si stisnuo F12 i ja sam usho u spec da te gledam (IMO SI SKOR 12-2). Ja sam ti reko da ugasish wh i ti si odma izasho sa servera i o5 usho i nisi mogo vola da pogodish!!! (SANDRA JE BILA TU!!!!!)
Back to top Go down
perabj




Posts : 6
Join date : 2009-03-09

OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Empty
PostSubject: Re: OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE   OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 2:03 pm

I POD 8. NISAM STAVIO DA PSY NIJE MENTOL NAPRAVIO BANSHOT DA GA OKACHIM....AL MOGU DA OKACHIME DEMO!!!( BOSS MENTOLU KAD SNIMASH DEMO MORA DA SE VIDI WH AKO GA IMASH ZATO SHO SI TI SNIMAO!!!!)
Back to top Go down
PrEdAtOr (^_^)
Admin
PrEdAtOr (^_^)


Posts : 16
Join date : 2009-03-05

OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Empty
PostSubject: Re: OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE   OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Icon_minitimeFri Mar 20, 2009 12:28 am

sta je problem??????mania nije prvi put da si banovan boss nemoj tako da se svadjas,a ti mania da sam ja bio na serveru isto bi te banovao zbog f12 ja se nebi zajebavao sa tim i onako kad admina nema citeri kolo vode pa kad banujes nekog zauvek onda ce se drugi opametiti a od sada banujemo za svaku sitnicu...
Back to top Go down
mr.boss




Posts : 16
Join date : 2009-03-06

OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Empty
PostSubject: Re: OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE   OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 6:45 am

ma da zule...moj drug igra sa citom tj oni najzesci i on iso record demo.. i nevidi se wh nimalo..pa sad ti vidi to su starije HlTV verzije .....jbg
Back to top Go down
Sponsored content





OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Empty
PostSubject: Re: OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE   OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE Icon_minitime

Back to top Go down
 
OCU UNBAN BRE>..PERO JBM LI TI SUNCE
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» UNBAN ME!!!!!!!!!!!
» Zalbe za BAN / UNBAN

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: BulleT Public Gam!nG 91.150.72.226:27023 :: Zalbe za BAN / UNBAN-
Jump to: