Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Predstavi te se...

Go down 
+3
Wranjanac! BrE
PrEdAtOr (^_^)
^_K!m1_^
7 posters
AuthorMessage
^_K!m1_^
Admin
^_K!m1_^


Posts : 77
Join date : 2009-03-05
Age : 30
Location : ^ BoRcHa HoOd !?

Predstavi te se... Empty
PostSubject: Predstavi te se...   Predstavi te se... Icon_minitimeThu Mar 05, 2009 6:46 am

E ovako ja cu prvi kao hed..xD
Zovem se Miroslav i imam 15 god.Cs igram par meseci.al naravno igrao sam pre kao klinac...Zivim u Bg i Wolim sandru moju ribu XD...Msn kimi_93@live.com


Last edited by ^_K!m1_^ on Sat Mar 07, 2009 2:02 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://bullet-cs.forumotion.com
PrEdAtOr (^_^)
Admin
PrEdAtOr (^_^)


Posts : 16
Join date : 2009-03-05

Predstavi te se... Empty
PostSubject: Re: Predstavi te se...   Predstavi te se... Icon_minitimeThu Mar 05, 2009 3:37 pm

ja sam nemanja,na serveru predator,89 sam god.osnovao sam bullet sa spartancem i na njemu sam hed admin...igram cs odkada imam net jedno 3 meseca.ako neko hoce da me kontaktira evo mog msn-a zule_ldk@hotmail.com
Back to top Go down
Wranjanac! BrE




Posts : 7
Join date : 2009-03-05

Predstavi te se... Empty
PostSubject: Re: Predstavi te se...   Predstavi te se... Icon_minitimeThu Mar 05, 2009 4:16 pm

Nick : Wranjanac! BrE
Ime : Vladica
Grad : Vranje
Staz : De si baba 100 godina Very Happy , salim se nekih 4 godina
Ukoliko neko zeli da me kontaktira neka ucini to preko predatora !
Back to top Go down
NeuS

NeuS


Posts : 51
Join date : 2009-03-06
Location : Srbija , Nis

Predstavi te se... Empty
PostSubject: Re: Predstavi te se...   Predstavi te se... Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 4:41 pm

Pozz svima Ja sam Nikola u cs-u sam ManiaCS klan [TeLeP eLiTe]^ igrao sam i pre cs ali onaj stari 1.5 i sada sam poceo ovaj kao neki malo noviji 1.6 Smile ako hoce neko da me kontaktira moj msn je : nidza_troshka@hotmail.com
Back to top Go down
DJ^DJOLERI




Posts : 2
Join date : 2009-03-07
Location : unnamed

Predstavi te se... Empty
PostSubject: Djoleri in the pafal dedinj   Predstavi te se... Icon_minitimeSat Mar 07, 2009 7:04 am

Zdravo ja sam djordje godiste necu da otkrivam,igrao sam cs duze vreme tada mi je nick bio <<<MEXIKANAC>>> imao sam server Borcha Public ali posto je spankie head admin ispao picka morao sam da ga zatvorim. Imam skoro pro iskustvo kao DJ jel mnogo volim da mixujem muziku to je sve od mene. pozzzzzzzzzzzzzzzzzzz afro
Back to top Go down
NeuS

NeuS


Posts : 51
Join date : 2009-03-06
Location : Srbija , Nis

Predstavi te se... Empty
PostSubject: Re: Predstavi te se...   Predstavi te se... Icon_minitimeSat Mar 07, 2009 7:18 am

samo da kazem vise mi nije klan [TeLeP eLiTe]^ nego mi je Texas- novo ime klana od telep elite-a zamenili smo mu ime ! PoZz
Back to top Go down
^_K!m1_^
Admin
^_K!m1_^


Posts : 77
Join date : 2009-03-05
Age : 30
Location : ^ BoRcHa HoOd !?

Predstavi te se... Empty
PostSubject: Re: Predstavi te se...   Predstavi te se... Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 1:14 am

Ok np
Back to top Go down
https://bullet-cs.forumotion.com
perabj




Posts : 6
Join date : 2009-03-09

Predstavi te se... Empty
PostSubject: Re: Predstavi te se...   Predstavi te se... Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 12:50 pm

ja sam pera, nick mi je Pera B.J. , igram cs jedno 7,8 godina i tako.... msn pera-93@hotmail.com
Back to top Go down
^_K!m1_^
Admin
^_K!m1_^


Posts : 77
Join date : 2009-03-05
Age : 30
Location : ^ BoRcHa HoOd !?

Predstavi te se... Empty
PostSubject: Re: Predstavi te se...   Predstavi te se... Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 3:24 am

Doro dosao..
Back to top Go down
https://bullet-cs.forumotion.com
mr.boss




Posts : 16
Join date : 2009-03-06

Predstavi te se... Empty
PostSubject: pro*   Predstavi te se... Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 10:22 am

deste ljudi evo i mene....Zovem se Aleksandar(sale..SalaC)xD...iz ns-a sam....igram cs od 8 godine a imam 14...za svoje godine sam pro (i to veliki)...igram na bullet zato sto je velika zajebancija i dobri su admini svi...pogotovo Predator I leStanaC ...Nekad i Kimi(al voli puno da me ucutkuje:((...)...to je za sad .....xD........pozzzzzzzzzzzz Wink
Back to top Go down
^_K!m1_^
Admin
^_K!m1_^


Posts : 77
Join date : 2009-03-05
Age : 30
Location : ^ BoRcHa HoOd !?

Predstavi te se... Empty
PostSubject: Re: Predstavi te se...   Predstavi te se... Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 1:34 pm

Hhehe.Wlecome to hell!!xD
Back to top Go down
https://bullet-cs.forumotion.com
NeuS

NeuS


Posts : 51
Join date : 2009-03-06
Location : Srbija , Nis

Predstavi te se... Empty
PostSubject: Re: Predstavi te se...   Predstavi te se... Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 1:28 pm

ja igram cs od 5 godine a u septembar punim 12 tako da igram cs najbolje za moje god. !!!! igram najbolje za 97 , 96 a ja sam 97
Back to top Go down
^_K!m1_^
Admin
^_K!m1_^


Posts : 77
Join date : 2009-03-05
Age : 30
Location : ^ BoRcHa HoOd !?

Predstavi te se... Empty
PostSubject: Re: Predstavi te se...   Predstavi te se... Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 2:48 pm

Dobro dosao
Back to top Go down
https://bullet-cs.forumotion.com
NeuS

NeuS


Posts : 51
Join date : 2009-03-06
Location : Srbija , Nis

Predstavi te se... Empty
PostSubject: Re: Predstavi te se...   Predstavi te se... Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 7:17 am

i t! men! dobro dosa0 h4h4h4

kimi pig ovaj lici na tebe hahaha
Back to top Go down
^_K!m1_^
Admin
^_K!m1_^


Posts : 77
Join date : 2009-03-05
Age : 30
Location : ^ BoRcHa HoOd !?

Predstavi te se... Empty
PostSubject: Re: Predstavi te se...   Predstavi te se... Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 11:26 pm

Do jaja.Bas sam lep... Wink Wink Rolling Eyes Twisted Evil Evil or Very Mad Crying or Very sad Smile Surprised Cool Idea
Back to top Go down
https://bullet-cs.forumotion.com
Sponsored content





Predstavi te se... Empty
PostSubject: Re: Predstavi te se...   Predstavi te se... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Predstavi te se...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: BulleT Public Gam!nG :: Glavni chat-
Jump to: